DLA DOROSŁYCH PSÓW ŚREDNICH I DUŻYCH PSÓW
Subskrypcja 15% taniej Sprawdź, czemu warto kupować w subskrypcji Regularna dostawa karmy, stała oszczędność i pełna kontrola — anulujesz kiedy chcesz. Zobacz

KINGERS Jagnięcina

Price range: 84,99 zł through 649,90 zł

Monobiałkowa, wybitnie delikatna formuła z hipoalergiczną jagnięciną, całkowicie wolna od drobiu, ciężkostrawnych zbóż i grochu. Stworzona z myślą o psach średnich i dużych ras, u których wymagane jest łagodne, wysoce odżywcze i wyjątkowo smakowite żywienie chroniące żołądek.

Czysta monoproteina:
Wyłącznie szlachetne mięso jagnięce (38% dehydratyzowanego, co odpowiada 83,6% świeżego mięsa).

Królewski blask:
Dodatek 10% czystego, świeżego oleju z łososia na piękną, lśniącą i aksamitną w dotyku sierść.

Nasz wyróżnik – Tauryna:
Dodatek tauryny to rzadkość w karmach suchych dla psów. Kompleksowo dba o zdrowe serce i kondycję.
Sprawdzamy termin wysyłki... *dotyczy dostaw realizowanych przez InPost

Najważniejsze zalety

Single-protein

Jedno źródło białka dla psów z wrażliwym żołądkiem

0% zbóż i strączków

Bez pszenicy, kukurydzy, soi i grochu

0% kurczaka

Świetna opcja przy nietolerancji drobiu

Tauryna

Wsparcie serca, wzroku i poprawa kondycji sierści

Chondroityna i glukozamina

Wsparcie stawów

Medium/Large 18 mm

Chrupka dopasowana do średnich i dużych psów

Wsparcie dla skóry i sierści

Poprawa kondycji sierści

Naturalny skład

Najlepsze z natury

KINGERS Jagnięcina Medium/Large – Monobiałkowa karma sucha dla psów średnich i dużych ras | Bez zbóż, kurczaka i grochu

Czy Twój czworonożny przyjaciel boryka się z alergiami, drapaniem lub wrażliwym brzuszkiem?

Nawracające problemy skórne, matowa sierść, rewolucje żołądkowe, a może nagły spadek apetytu u psa średniej lub dużej rasy? Jako świadomy opiekun wiesz, że większe psy potrzebują solidnego, a zarazem niezwykle bezpiecznego wsparcia żywieniowego. Niestety, wiele popularnych karm zawiera ukryte tanie białka drobiowe, wzdęciogenny groch czy ciężkostrawne zboża, które obciążają układ pokarmowy i wywołują uciążliwy świąd u wrażliwych czworonogów.

Czas wprowadzić do miski prawdziwie królewskie standardy. Hipoalergiczna karma KINGERS Jagnięcina dla średnich i dużych psów to monobiałkowa kompozycja najwyższej próby. Oparliśmy ją na szlachetnym, wysoce przyswajalnym mięsie jagnięcym, całkowicie eliminując zboża, kurczaka oraz groch. To kulinarny tron i gwarancja pełnej witalności, która przynosi natychmiastową ulgę alergikom i zadowoli nawet najbardziej wybrednych królewskich degustatorów.

Poznaj sekrety królewskiej formuły KINGERS Jagnięcina dla psów średnich i dużych:

Wybierając naszą karmę z jagnięciną, serwujesz swojemu psu to, co najlepsze dla jego zdrowia, kondycji i wspaniałego wyglądu:



  • Szlachetne, monobiałkowe źródło energii (38% dehydratyzowanej jagnięciny):
    Jagnięcina to jedno z najwartościowszych i najrzadziej uczulających mięs. Nasza formuła bazuje wyłącznie na jednym źródle białka zwierzęcego – bez ukrytych tłuszczów drobiowych – co pozwala na bezpieczne przeprowadzenie diety eliminacyjnej i ochronę przed alergiami.


  • Formuła 3x BEZ (Zero zbóż, kurczaka, grochu):
    Wyeliminowaliśmy wszystkie składniki wysokiego ryzyka. Brak zbóż zapobiega wahaniom wagi, brak kurczaka eliminuje ryzyko świądu i drapania, a rezygnacja z grochu chroni psa przed bolesnymi wzdęciami i gazami.


  • Dostojny blask szaty (10% świeżego oleju z łososia):
    Ogromna porcja czystego oleju z łososia dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3. Skóra staje się zdrowa i ukojona, a sierść zyskuje głęboki, jedwabisty połysk godny prawdziwego championa.


  • Mocne serce i sprawne stawy:
    Psy ras średnich i dużych potrzebują dodatkowego wsparcia aparatu ruchu. Dodatek glukozaminy i chondroityny chroni chrząstki stawowe przy codziennych aktywnościach, a obecność tauryny wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca.


  • Optymalna wielkość krokieta:
    Rozmiar i tekstura chrupka zostały dopasowane do szczęk psów średnich i dużych ras. Zachęca do dokładnego gryzienia, co wspiera higienę jamy ustnej i spowalnia proces jedzenia, dbając o lepsze trawienie.

Przejrzysty skład bez tajemnic – Naturalne bogactwo wspierające psa od środka

Z dumą prezentujemy w pełni transparentną recepturę, w której każdy dodatek pełni ważną, prozdrowotną funkcję dla Twojego psa:

Składnik wspierający Rola w organizmie Twojego psa
Tauryna (Nasz Wyróżnik) To wyjątkowy, niezwykle rzadko spotykany dodatek w karmach suchych dla psów, stanowiący synonim troski KINGERS. Kompleksowo dba o mocne, zdrowe serce Twojego pupila, wspiera wzrok oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
Prebiotyki MOS i FOS Wzmacniają przyjazną florę bakteryjną jelit, dbają o optymalne trawienie i silny układ odpornościowy.
Ostropest plamisty i Cykoria Naturalne wsparcie dla wątroby, usprawniające procesy trawienne oraz wspomagające oczyszczanie organizmu z toksyn.
Siemię lniane i Jabłka Doskonałe źródło błonnika regulującego rytm wypróżnień i ułatwiającego trawienie.
Borówki, Czystek i Beta-glukany Najwyższej jakości antyoksydanty, które neutralizują wolne rodniki, naturalnie opóźniając procesy starzenia i dbając o witalność psa.

Dla jakich psów polecana jest karma KINGERS Jagnięcina Medium/Large?


  • Dla dorosłych psów ras średnich i dużych, ze szczególnym uwzględnieniem tych o wrażliwym przewodzie pokarmowym.

  • Dla psów borykających się z uporczywymi alergiami skórnymi, łupieżem i świądem wywołanym białkiem drobiowym.

  • Dla wybrednych psów, które potrzebują bardzo smakowitego i wysoce odżywczego posiłku o dopasowanej wielkości krokieta.

  • Dla właścicieli szukających karmy monobiałkowej najwyższej klasy do przeprowadzenia rzetelnej diety eliminacyjnej.

Podaruj swojemu psu miskę pełną zdrowia i królewskiej energii!

Wybierz monobiałkową, bezzbożową karmę z jagnięciną KINGERS Medium/Large i zadbaj o lśniącą sierść, doskonałe trawienie oraz radosną witalność swojego wiernego przyjaciela.

Skład i wartości odżywcze

Jagnięcina dehydratyzowana 38%  (co odpowiada 83,6% świeżego mięsa), ziemniaki, świeży olej z łososia 10%, pulpa buraczana, siemię lniane, drożdże browarnicze, jabłka, ostropest plamisty, kompleks witaminowo-mineralny z glukozaminą i chondroityną, prebiotyki MOS i FOS (mannanooligosacharydy i fruktooligosacharydy), minerały, cykoria, czystek, beta-glukany, mięta, naturalne przeciwutleniacze (naturalne tokoferole), Taurine

Białko surowe: 28%
Tłuszcz surowy: 15%
Włókno surowe: 3,2%
Popiół surowy: 8%
Wapń (Ca): 1,2%
Fosfor (P): 1%
Stosunek wapnia do fosforu: 1,2

Energia metaboliczna: 3578 kcal/kg

Witamina A (3a672a) 18 000 j.m., witamina D3 (3a671) 1500 j.m., witamina E 500 mg, biotyna 100 μg, żelazo (siarczan żelaza II, monohydrat; 3b103) 10 mg, jod (bezwodny jodan wapnia; 3b202) 150 μg, miedź (siarczan miedzi, pentahydrat; E4) 1,25 mg, mangan (siarczan manganawy, monohydrat; 3b503) 0,85 mg, cynk (siarczan cynku, jednowodny; 3b605) 9 mg, selen (selenin sodu; E8) 100 μg, tauryna 120 mg.

Najczęstsze pytania

Czy KINGERS Jagnięcina Medium/Large to karma monobiałkowa?

Tak, receptura jest monobiałkowa i oparta na jagnięcinie jako głównym źródle białka zwierzęcego.

Czy karma zawiera kurczaka, zboża lub groch?

Nie, KINGERS Jagnięcina Medium/Large nie zawiera kurczaka, zbóż ani grochu.

Czy karma sprawdzi się dla średnich i dużych psów?

Tak, wersja Medium/Large ma większy granulat 18 mm, dzięki czemu jest wygodna dla psów średnich i dużych ras.

Czy karma jest odpowiednia dla psów z wrażliwym żołądkiem?

Tak, prosta monobiałkowa receptura z jednym źródłem białka oraz prebiotykami MOS i FOS wspiera prawidłowe trawienie.

Czy karma wspiera skórę i sierść psa?

Tak, karma zawiera 10% świeżego oleju z łososia oraz siemię lniane, które wspierają zdrową skórę, lśniącą sierść i ogólną kondycję psa.

Czy karma zawiera tłuszcz zwierzęcy niewiadomego pochodzenia?

Nie, w recepturze zastosowano konkretny składnik — świeży olej z łososia — zamiast ogólnikowych zapisów typu „tłuszcz zwierzęcy”.

Czy karma wspiera serce, mięśnie i układ nerwowy psa?

Tak, formuła została wzbogacona o taurynę, która wspiera prawidłową pracę serca, mięśni i układu nerwowego.

Czy KINGERS Jagnięcina Medium/Large wspiera stawy psa?

Tak, dodatek glukozaminy i chondroityny pomaga wspierać stawy, chrząstkę i komfort codziennego ruchu.

Czy karma jest dobra dla psów wybrednych?

Tak, jagnięcina to wartościowe i smakowite źródło białka, dlatego karma może sprawdzić się u psów bardziej wymagających.

Czym wyróżnia się KINGERS Jagnięcina Medium/Large?

To karma z prostym składem: 38% dehydratyzowanej jagnięciny, 10% świeżego oleju z łososia, tauryna oraz składniki wspierające skórę, sierść, stawy, brzuch i codzienną kondycję psa.

Dobór karmy

Nie wiesz jaką karmę wybrać?

Odpowiedz na kilka prostych pytań i sprawdź, która karma KINGERS najlepiej pasuje do Twojego psa.

Find the right food
Kalkulator porcji

Nie wiesz ile karmy podawać i na ile starczy worek KINGERS?

Sprawdź orientacyjną dzienną porcję oraz zobacz, na ile dni wystarczy opakowanie.

Sprawdź w kalkulatorze

KINGERS Jagnięcina Medium/Large – Monobiałkowa karma sucha dla psów średnich i dużych ras | Bez zbóż, kurczaka i grochu

Czy Twój czworonożny przyjaciel boryka się z alergiami, drapaniem lub wrażliwym brzuszkiem?

Nawracające problemy skórne, matowa sierść, rewolucje żołądkowe, a może nagły spadek apetytu u psa średniej lub dużej rasy? Jako świadomy opiekun wiesz, że większe psy potrzebują solidnego, a zarazem niezwykle bezpiecznego wsparcia żywieniowego. Niestety, wiele popularnych karm zawiera ukryte tanie białka drobiowe, wzdęciogenny groch czy ciężkostrawne zboża, które obciążają układ pokarmowy i wywołują uciążliwy świąd u wrażliwych czworonogów.

Czas wprowadzić do miski prawdziwie królewskie standardy. Hipoalergiczna karma KINGERS Jagnięcina dla średnich i dużych psów to monobiałkowa kompozycja najwyższej próby. Oparliśmy ją na szlachetnym, wysoce przyswajalnym mięsie jagnięcym, całkowicie eliminując zboża, kurczaka oraz groch. To kulinarny tron i gwarancja pełnej witalności, która przynosi natychmiastową ulgę alergikom i zadowoli nawet najbardziej wybrednych królewskich degustatorów.

Poznaj sekrety królewskiej formuły KINGERS Jagnięcina dla psów średnich i dużych:

Wybierając naszą karmę z jagnięciną, serwujesz swojemu psu to, co najlepsze dla jego zdrowia, kondycji i wspaniałego wyglądu:



  • Szlachetne, monobiałkowe źródło energii (38% dehydratyzowanej jagnięciny):
    Jagnięcina to jedno z najwartościowszych i najrzadziej uczulających mięs. Nasza formuła bazuje wyłącznie na jednym źródle białka zwierzęcego – bez ukrytych tłuszczów drobiowych – co pozwala na bezpieczne przeprowadzenie diety eliminacyjnej i ochronę przed alergiami.


  • Formuła 3x BEZ (Zero zbóż, kurczaka, grochu):
    Wyeliminowaliśmy wszystkie składniki wysokiego ryzyka. Brak zbóż zapobiega wahaniom wagi, brak kurczaka eliminuje ryzyko świądu i drapania, a rezygnacja z grochu chroni psa przed bolesnymi wzdęciami i gazami.


  • Dostojny blask szaty (10% świeżego oleju z łososia):
    Ogromna porcja czystego oleju z łososia dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3. Skóra staje się zdrowa i ukojona, a sierść zyskuje głęboki, jedwabisty połysk godny prawdziwego championa.


  • Mocne serce i sprawne stawy:
    Psy ras średnich i dużych potrzebują dodatkowego wsparcia aparatu ruchu. Dodatek glukozaminy i chondroityny chroni chrząstki stawowe przy codziennych aktywnościach, a obecność tauryny wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca.


  • Optymalna wielkość krokieta:
    Rozmiar i tekstura chrupka zostały dopasowane do szczęk psów średnich i dużych ras. Zachęca do dokładnego gryzienia, co wspiera higienę jamy ustnej i spowalnia proces jedzenia, dbając o lepsze trawienie.

Przejrzysty skład bez tajemnic – Naturalne bogactwo wspierające psa od środka

Z dumą prezentujemy w pełni transparentną recepturę, w której każdy dodatek pełni ważną, prozdrowotną funkcję dla Twojego psa:

Składnik wspierający Rola w organizmie Twojego psa
Tauryna (Nasz Wyróżnik) To wyjątkowy, niezwykle rzadko spotykany dodatek w karmach suchych dla psów, stanowiący synonim troski KINGERS. Kompleksowo dba o mocne, zdrowe serce Twojego pupila, wspiera wzrok oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
Prebiotyki MOS i FOS Wzmacniają przyjazną florę bakteryjną jelit, dbają o optymalne trawienie i silny układ odpornościowy.
Ostropest plamisty i Cykoria Naturalne wsparcie dla wątroby, usprawniające procesy trawienne oraz wspomagające oczyszczanie organizmu z toksyn.
Siemię lniane i Jabłka Doskonałe źródło błonnika regulującego rytm wypróżnień i ułatwiającego trawienie.
Borówki, Czystek i Beta-glukany Najwyższej jakości antyoksydanty, które neutralizują wolne rodniki, naturalnie opóźniając procesy starzenia i dbając o witalność psa.

Dla jakich psów polecana jest karma KINGERS Jagnięcina Medium/Large?


  • Dla dorosłych psów ras średnich i dużych, ze szczególnym uwzględnieniem tych o wrażliwym przewodzie pokarmowym.

  • Dla psów borykających się z uporczywymi alergiami skórnymi, łupieżem i świądem wywołanym białkiem drobiowym.

  • Dla wybrednych psów, które potrzebują bardzo smakowitego i wysoce odżywczego posiłku o dopasowanej wielkości krokieta.

  • Dla właścicieli szukających karmy monobiałkowej najwyższej klasy do przeprowadzenia rzetelnej diety eliminacyjnej.

Podaruj swojemu psu miskę pełną zdrowia i królewskiej energii!

Wybierz monobiałkową, bezzbożową karmę z jagnięciną KINGERS Medium/Large i zadbaj o lśniącą sierść, doskonałe trawienie oraz radosną witalność swojego wiernego przyjaciela.

Weight 2 kg
Dimensions 30 × 20 × 15 cm
Wielkość chrupki

18mm

Rodzaj

karma sucha

Choose packaging

, ,

Sposób zakupu

Subskrypcja 15% taniej, Zakup jednorazowy

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Basket
kingers jagniecina largeKINGERS Jagnięcina
Price range: 84,99 zł through 649,90 złView product
Scroll to Top

Cookies preferences

Necessary

Necessary
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.

Advertisement

Reklamowe pliki cookie są stosowane, by wyświetlać użytkownikom odpowiednie reklamy i kampanie marketingowe. Te pliki śledzą użytkowników na stronach i zbierają informacje w celu dostarczania dostosowanych reklam.

Analytics

Analityczne pliki cookie są stosowane, by zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję ze stroną internetową. Te pliki pomagają zbierać informacje o wskaźnikach dot. liczby odwiedzających, współczynniku odrzuceń, źródle ruchu itp.

Functional

Functional cookies support certain functions such as sharing website content on social media, collecting feedback, and other third-party functionalities.

Performance

Wydajnościowe pliki cookie pomagają zrozumieć i analizować kluczowe wskaźniki wydajności strony, co pomaga zapewnić lepsze wrażenia dla użytkowników.